Do kada će stranka koju je osnovao ratni zločinac vladati Hrvatskom?

Hrvatska stranka prava ima jasan stav što se tiče rada SDSS-a. Toj stranci treba zabraniti djelovanje.
Stranku koju je osnovao ratni zločinac Goran Hadžić nema što raditi na hrvatskoj političkoj sceni.
Možete nas nazvati radikalima, krajnjim desničarima i nacionalistima ali činjenica je ta da je u bilo kojoj državi Europe, toj stranci bio bi zabranjen rad.
Nažalost, HDZ je omogućio stranci osuđenog ratnog zločinca da vodi Hrvatsku i da bude zastupljena u Vladi RH.
I dok premijer Andrej Plenković poručuje da je optužnica protiv hrvatskih pilota montirana te da u slučaju bilo kakvog postupka piloti i branitelji mogu očekivati punu podršku države, Pupovac bi ti istim pilotima sudio.

– Ako Hrvatska sama nije poduzela ništa oko zločina, ne može prigovoriti Srbiji – poruka je Pupovca.

To je poruka koalicijskog partnera HDZ. To je poruka onih koji su Vlada RH jer njihovi predstavnici participiraju u istoj.
Aleksandar Vučić i Ana Brnabić ili Milorad Pupovac i Anja Šimpraga, ima li razlike? Nema jer svi provode istu politiku, politiku temeljenu na lažima, koja želi ocrniti Domovinski rat, a zaboravljaju da su oni bili agresori.
SDSS provodi velikosrpsku politiku umotanu u celofan, a Vučićevi psići laju kako im kažu iz Beograda.
Pozivamo ministra branitelja Tomu Medveda da zauzme čvrst stav po pitanju optužnica koja dolaze s druge strane Dunava jer naši branitelji su časno obranili domovinu te zaslužuju miran život u državi koju su stvorili.